Codziennie działamy od 9:00-21:00, jeżeli wprowadzamy zmiany umieszczamy je na bieżąco na naszym FP na Facebooku oraz stronie www.jumparena.pl.
Czas liczony jest od momentu wydruku paragonu, na którym znajduje się dokładny czas rozpoczęcia. Każdy dodatkowy czas pobytu naliczany jest według cennika 0,50zł/1 minuta.
W momencie zakupu biletu akceptujemy wszystkie postanowienia regulaminu i zobowiązujemy się do przestrzegania go. Regulamin określa zasady funkcjonowania parku trampolin oraz najważniejsze informacje jakie klienci powinni wiedzieć przed rozpoczęciem zabawy na Jump Arenie.
Zapraszamy dzieci powyżej 5 roku życia pod opieką rodziców.
Do 10 roku życia dzieci muszą przebywać na terenie trampolin z osobą pełnoletnią. Powyżej 10 roku życia mogą już samodzielnie korzystać z atrakcji.
Wymagamy pisemnej zgody rodzica w przypadku gdy dziecko ukończyło 10 rok życia, a nie przekroczyło 18 roku życia i chce do nas przyjechać bez rodzica/opiekuna. Prosimy pamiętać o legitymacji lub innym dokumencie tożsamości aby zweryfikować zgodę.
Każdy obiekt wyposażony jest w szatnie z zamiennymi na klucz szafkami.
Prysznic jest udostępniony dla klientów parku w obiekcie na Ratajach (ul. Krzywoustego 68 Poznań). Każdy obiekt wyposażony jest w niezależne toalety tylko dla naszych klientów.
Każdy obiekt wyposażony jest w automat z kawą. P.S. polecamy zwłaszcza to z świeżo mielonych ziaren ;)
Za zgubiony kluczyk lub transponder pobieramy 50zł opłaty.