AKRO ADULTS

Zajęcia z akrobatyki dla dorosłych

Czy zawsze chciałeś robić różnorodne salta, przerzuty, stać na rękach albo wykonywać różne obroty i ewolucje na trampolinie? Adults Acro to akrobatyka dla każdego bez względu na posiadane umiejętności.

Zajęcia Adults Acro łączą w sobie ćwiczenia ogólnorozwojowe i specjalistyczne, które mają na celu podnoszenie ogólnej sprawności fizycznej z naciskiem na koordynację ruchową oraz gibkość. Dzięki nim poprawisz swoją sylwetkę, rozwiniesz wytrzymałość, zręczność, orientację przestrzenną, pokonasz swoje słabości, a przede wszystkim ucząc się nowych elementów będziesz się dobrze bawił.

Zajęcia prowadzi trener Mateusz Bołądź.

Więcej informacji: ​+48 731 852 002

🚨Ważna informacja!🚨
Z uwagi na Wasze i nasze bezpieczeństwo z przykrością informujemy że dzisiaj tj. 12.03.2020, Zgodnie z zaleceniami rządu ale przede wszystkim w trosce o zdrowie wszystkich zamykamy nasze parki do odwołania.

Długo się nad tym zastanawialiśmy ale decyzja mogła być tylko jedna.
Ważne żebyśmy w tym ciężkim okresie pokazali jedność. Pamiętajcie o zachowaniu szczególnej higieny, zostańcie w domu jeśli nie ma potrzeby opuszczania go, dbajcie o siebie i osoby bliskie.

Jeśli macie karnety bądź vouchery nie martwcie się ich ważność zostanie przedłużona.

Będziemy na bieżąco informować Was o naszych planach! Mamy ogromną nadzieję że rozumiecie naszą decyzję i  już niedługo znowu spotkamy się w Jump Arenie!

Trzymajcie się!💚❤️
close-link